Súbory cookies nám pomáhajú poskytovať služby.

Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies,

Prázdny košík

MÁŠ NIŽŠIU CENU ? NAPÍŠ CENA@RASUB.SK , POKUSÍME SA SPRAVIŤ LEPŠIU 

Kúpeľňové kolekcie obkladov PARADYZ

Označenie Paradyż je 22 miliónov štvorcových metrov keramických platní s hodnotou 600 miliónov PLN, ktoré boli predané v roku 2008. Skúsenosti viac ako 19 rokov vytvárania pekných výrobkov s neopakovateľnými vzormi a najvyššou kvalitou výroby. S účasťou poľského kapitálu a poľských špecialistov vznikajú výrobky, ktoré si získavajú uznanie v mnohých krajinách po celom svete. Dosiahnutý úspech je spojením vízie a odvážnych plánov, ktoré realizuje viac ako 1600 pracovníkov, zamestnaných v dvoch prevádzkach Skupiny Paradyž: Ceramika Paradyż Sp. z o.o. a Paradyż Sp. z o.o.

Dôslednosť pri vytváraní kvalitných produktov - ako pri výrobných procesoch, tak aj vzorov - to je naša cesta vytvorenia dobrej značky s rastúcou tržnou hodnotou. Kolekcie s označením Paradyża sú už roky oceňované najdôležitejšími uznaniami a cenami, okrem iného titulmi ?Perla Keramiky EU" a "Perla Keramiky Distribútorov", "Kúpeľňa roku", "Podlahy a steny roku", a tiež "Vavrín Konzumenta". V rokoch 2006-2007 Skupina Paradyž bola dvakrát ocenená "Veľkou Perlou Keramiky" a titulom "Kvalita roku".

Značka Paradyž je známa a rozpoznávaná v mnohých krajinách sveta. Naše výrobky prezentujeme na najväčších obchodných trhoch a výstavách keramických produktov, okrem iného v Kyjeve, Moskve alebo Poznani. Bez prestávky, od roku 2001, reprezentujeme poľský priemysel na najprestížnejšom stretnutí  na keramických trhoch CERSAIE v Bologni.

Výrobca :
Zvoľ výrobcov
Nebol nájdený žiadny záznam

Naša ponuka tovaru


Free Shipping

Refund

Spolupracujeme

Reklama

- RASUB INFOBOX -

Delivery

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 300,- EUR v rámci celej SR. Do 300,- EUR je doprava 11,- EUR, Česká republika dohodou.

čítaj viac...
Refund

Široká sieť predajní

Vzorkové predajne v mestách : Tvrdošín, Námestovo, Žilina a Trnava...

čítaj viac...
Support

Kontakty

Môžete nás kontaktovať na telefónnych číslach ....

čítaj viac...
Guarantee

Záručná doba

Na všetky produkty poskytujeme 2 ročnú záručnú dobu.

čítaj viac...